Resultaten 2015

CAC  RASSPECIALE - SPÉCIALE DE RACE - SPECIAL BREED SHOW

03 / 05 / 2015

 

RODE IERSE SETTER  –  SETTER  IRLANDAIS  ROUGE 
IRISH  RED  SETTER

Keurmeester - Juge - Judge :
 
 Mr. LIMPUS (GB)                                        Rood/Witte Ierse setter
                                                                    Rode Ierse setter Teven
 
Mrs. HUNTER (GB)                                      Rode Ierse setter Reuen

Reuen / Mâles / Dogs

Babyklas – Classe Bébés – Baby class (1 inschr – inscr – entry)
1 VB - TP - VP Marlland You Are My Best Friend
Puppyklas – Classe Chiots – Puppy class  (10 inschr – inscr – entry /1afw-abs)
1 VB - TP - VP All American Dream  of the Red Empire
2 VB - TP - VP Noble Tenderness Ireleith
3 VB - TP - VP Nobelson Ireleith  
4 VB - TP - VP Queenstone Ziggo Stardust 
VB - TP - VP Queenstone Zinedine Zidane , Queenstone Zizitop Tejas , Nuran Ireleith  
B – P - P Red Kingdom Nolan, Big Red’s I Am Who I Am
Veteranenklas – Classe Véterans – Veteran class  ( 6 inschr – inscr – entries)
1 U - EX - EX Jonola Dr. Doolittle
2 U - EX - EX Queenstone Lazy Elwood  
3 U - EX - EX Frodo Ireleith
4 U - EX - EX Elton of Funny Home
U - EX - EX Goodwill Of Tenbury Wells
ZG - TB - VG Falco of the Chicken Farm
Jeugdklas – Classe Jeunes  – Junior class  ( 6 inschr – inscr – entries)
1 U - EX - EX Gwendariff Nutty Professor
2 U - EX - EX Mister Spencer of the Trav’lin Star
3 U - EX - EX Rafiki
4 U - EX - EX Fearghus from Askeaton   
U - EX - EX Morning Mist of Funny Home, Romarne Gene Kelly
Intermediaire klas – Classe Intermédiaire – Intermediary class  ( 3 inschr – inscr – entries/ 1 afw - abs )
1 U - EX - EX Entice Jameson Junior 
2 ZG - TB - VG Queenstone Yellow River
Afw - Abs Mac Houston of the Trav’lin Star
Fokkersklas – Classe d’Eleveur – Breeders class  ( 3 inschr – inscr – entries)
1 U - EX - EX Anlory Mr Blue Sky
2 U - EX - EX Jrobbedoes  of The Trav’lin Star   
3 U - EX - EX Lordly Filibuster
Openklas – Classe Ouverte –  Open class  ( 9  inschr – inscr – entries )
1 U - EX - EX Vicary’s KeyKeeper
2 U - EX - EX Chase Cinammon’s
3 U - EX - EX Anlory Keltic Rhythem
4 U - EX - EX Paris Match Thendara 
 U - EX - EX Lucifer Ireleith, Trawricka Jazz ‘n’ Blues
ZG - TB - VG

Kazan of Funny Home, Loverboy of Funny Home, Schwung Hero,

 
Kampioensklas – Classe Champions – Champion class  ( 7  inschr – inscr – entries / 1 afw - abs )
1 U - EX - EX Riverwood Kaamelott
2 U - EX - EX

Queenstone Robin Hood

 
3 U - EX - EX Tatterslee Dion at Ireleith
4 U - EX - EX Vicary’s Just in Time
U - EX - EX Houston of the Trav’lin Star, Vicary’s Just In Love
Afw - Abs Glendara Coeur De Lion

Teven / Femelles / Bitches

Babyklas – Classe Bébés – Baby class ( 1 inschr – inscr – entry)
1 VB - TP - VP Marlland You Are My Hope
Puppyklas – Classe Chiots – Puppy class  ( 9 inschr – inscr – entry  )
1 VB - TP - VP Queenstone Zingali
2 VB - TP - VP Red Kingdom North Star Neala
3 VB - TP - VP Noble Jaylinn of the Trav’lin Star
4 VB - TP - VP Big Red’s I. Am Head Over Heels
 VB - TP - VP Trawricka Nice To Meet You, Noa of McBirdy, Queenstone Lady Zsa  Zsa,
Oakdene Nothing Compare 2U,  Red Kingdom North Star Nash
Veteranenklas – Classe Véterans – Veteran class  ( 3  inschr – inscr – entries )
1 U - EX - EX Queenstone Lady Oilily
2 U - EX - EX Femme Fatal of The Golden Vale
3 U - EX - EX Frinan Rambling Rose
Jeugdklas – Classe Jeunes  – Junior class  ( 4 inschr – inscr – entries )
1 U - EX - EX Megan of the Trav’lin Star
2 U - EX - EX Miss Marple of Funny Home
3 ZG - TB - VG Finnea from Askeaton 
4 ZG - TB - VG Gwendolyne from Askeaton 
Intermediaire klas – Classe Intermédiaire – Intermediary class  ( 5 inschr – inscr – entries )
1 U - EX - EX

Indira Gandhy du Cap De L’Emeraude

 
2 U - EX - EX Entice Just Sweet
3 U - EX - EX Queenstone You and Me
4 U - EX - EX Blazing Bronze Brace Yourselves
ZG - TB - VG Luciano’s Bella Donna
Fokkersklas – Classe d’Eleveur –  Breeders class  ( 12  inschr – inscr – entries / 2 afw - abs )
1 U - EX - EX Marlland Woman in Red
2 U - EX - EX Oakdene Keytoem
3 U - EX - EX Kimberly of The Trav’lin Star  
4 U - EX - EX Lovely Ireleith
U - EX - EX Schwung Madonna, Kaprice Du Bois D’Orleans, Riverwood Jewel in Red,
Red Kingdom Miley, Newgay Kimono
 
ZG - TB - VG Once And Forever of The Red Kindness, Lordly Fallinlove, Schwung Miss Jenny
Openklas – Classe Ouverte –  Open class  ( 14  inschr – inscr – entries )
1 U - EX - EX Blazing Bronze Ammerson Mirain
2 U - EX - EX Schwung Mistery
3 U - EX - EX Gwendariff Gees Pot  
4 U - EX - EX Balintyne Follow That Girl
U - EX - EX Windy Fairy Redweed, Iamlegend of The Golden Vale, Big Red’s Hollywood,
Never Say Never Again, Lilly Ireleith, Nice But Naugthy of The Red Kindness
 
ZG - TB - VG Meldor-Sett Moppet Hyaline, Wishing On A Star of The Red Empire,
Oakdene Mademoiselle Mydia, Hazel Ireleith
 
Kampioensklas – Classe Champions – Champion class  ( 5 inschr – inscr – entries )
1 U - EX - EX Balintyne A Kiss For Luck
2 U - EX - EX Irishlady Ireleith
3 U - EX - EX Rise and Shine of the Red Empire  
4 U - EX - EX Diamonstreet Amy
U - EX - EX Haike of Funny Home

 
 
 

Rood - Witte Ierse Setter / Setter Irlandais Rouge & Blanc /
Red & White Irish Setter

Keurmeester - Juge - Judge :

 

Mr. LIMPUS (GB)

Reuen / Mâles / Dogs

Puppyklas – Classe Chiots – Puppy class  ( 1 inschr – inscr – entry  )
1 VB - TP - VP Corranroo Count Gentle
Openklas – Classe Ouverte –  Open class  ( 2  inschr – inscr – entries )
1 U - EX - EX Red Fellow’s Nordach Tyronen
1 U - EX - EX Pachino 

KAMPIOENSKLAS - CLASSE CHAMPIONS - CHAMPION CLASS  ( 2 INSCHR – INSCR – ENTRIES)

1 U - EX - EX Exclusive’s Gypsyboy  
2 U - EX - EX Simply Red And White Anlon Walker  

Teven / Femelles / Bitches

 
Intermediaire klas – Classe Intermédiaire – Intermediary class  ( 1  inschr – inscr – entry )  
1 ZG - TB - VG Terne des Coris Melodie
Fokkersklas – Classe d’Eleveur –  Breeders class  ( 1 inschr – inscr – entry )

1 U - EX - EX

Simply Red And White Abiageal 
Kampioensklas - Classe Champions - Champion class  ( 2 inschr – inscr – entries)
1 U - EX - EX Taniswood Wicked Lady
2 U - EX - EX Corranroo Celtic Princess
 
 
 
 

Kind-hond / enfant-chien/ Child-dog show

1ste plaats      Andreas Van der Avort
2de  plaats      Tyra Vrauwdeunt
3de  plaats      Victoria Philippe
4de  plaats      Jeremy Lauwers
5de  plaats      Kyano Moons
6de  plaats      Xsa Moons
7de  plaats      Kobe Brouwne                                             

 

Eindkeuringen - Jugement final - Final results

 

ROOD - WITTE IERSE SETTER / SETTER IRLANDAIS ROUGE & BLANC 
RED & WHITE IRISH SETTER

CAC reu / mâle / dog Exclusive’s Gypsyboy
Res. CAC reu / mâle / dog Red  Fellow’s Nordach Tyronen
Beste reu / Meilleur mâle / Best dog Exclusive’s Gypsyboy
Res. Beste reu / Rés. Meilleur mâle / 
Res best dog
Red Fellow’s Nordach Tyronen
CAC teef / femelle / bitch Taniswood Wicked Lady
Res. CAC  teef / femelle / bitch Corranroo Celtic Princess
Beste teef / Meilleur femelle / Best bitch Taniswood Wicked Lady
Res. Beste teef / Rés. Meilleur femelle /
Res. Best Bitch
Corranroo Celtic Princess
Beste puppyklas / Meilleur classe chiots /
Best puppy clas
Corranroo Count Gentle
Oudste hond / Chien plus agé / Oldest dog Exclusive’s Gypsyboy
Beste zelfgefokte / Meilleur propre élevage / 
Best own bred
Simply Red And White Abiageal
Beste koppel / Meilleur couple / Best brace Simply Red and White Anlon Walker & Taniswood Wicked Lady
Beste van het ras / Meilleur  de  race / Best of Breed Exclusive’s Gypsyboy
Beste opposite sex / Meilleur sexe opposé / Best opposite Sex Taniswood Wicked Lady

           
 

Rode Ierse Setter / Setter Irlandais rouge / Red Irish Setter

 

CAC reu / mâle / dog Riverwood Kaamelott
Res. CAC reu / mâle / dog Vicary’s KeyKeeper
Beste reu / Meilleur mâle / Best dog Riverwood Kaamelott
Res. Beste reu / Rés. Meilleur mâle / Res. Best dog Jonola Dr. Doolittle
CAC teef / femelle / bitch Balintyne A Kiss For Luck
Res. CAC  teef / femelle / bitch Irishlady Ireleith
Beste teef / Meilleur femelle / Best bitch Balintyne A Kiss For Luck
Res. Beste teef / Rés. Meilleur femelle /
Res. Best bitch
Queenstone Lady Oilily
Beste baby / Meilleur bébé / Best baby Marlland You Are My Best Friend
Beste puppy / Meilleur chiot / Best puppy Queenstone Zingali
Beste veteraan / Meilleur vétéran / Best veteran Jonola Dr. Doolittle
Beste jeugdklas / Meilleur jeunes / Best junior Gwendariff Nutty Professor
Oudste hond / Chien plus agé / Oldest dog Queenstone Lazy Elwood
Beste koppel / Meilleur couple / Best brace Jonola Dr.  Doolittle & Gwendariff Gees Pot
Beste fokdierenklas / Meilleur classe reproducteurs / Best progeny class Houston of The Trav’lin Star
Beste zelfgefokte / Meilleur propre élevage / Best own bred Queenstone Lady Oilily
Beste van het ras / Meilleur de race / 
Best of Breed
Riverwood Kaamelott
Beste opposite sex / Meilleur sexe opposé /
Best opposite Sex
Balintyne A Kiss For Luck
Best in Show Riverwood Kaamelott
 
Reserve Best in Show Exclusive’s Gypsyboy

 
 
 
 
Bedankt aan alle vrijwilligers voor het opbouwen van de zaal, jullie hebben schitterend werk geleverd.
 
Merci à les volontaires qui nous ont aidé à mettre la salle en ordre.  Vous avez fait du bon travail.
 
Thanks to the volunteers for their help with the set-up of the accommodation. You’ve done a great job.
 
Bedankt iedereen - merci tout le monde - thanks every one  
Tot volgend jaar / Au prochain année / See you next year