Kaas & Wijnavond

In het kader van ons lustrumjaar plannen we maandelijkse activiteiten en we gaan van start met een kaas & wijnavond op zaterdag 25 februari 2023.

Leden en niet leden zijn van harte uitgenodigd in ons clublokaal vanaf 17.00 uur voor een zéér gevarieerde kaastafel met een assortiment excelente kazen en wijnen.

Voor de niet kaas liefhebbers zal er een alternatieve charcutterieschotel voorzien worden.

De kostprijs voor dit evenement bedraagt € 25 ( incl. aperitief ). Onze geselecteerde wijnen zijn vrij te kiezen aan democratische prijzen.

Graag vermelden bij inschrijving of je een kaas / charcutterie schotel wenst. Inschrijven kan via Johan : feestbestuurder@irishsetterclub.be tot 20/02/2023

De inschrijving is pas definitief na betaling op rekening: BE 60-7785-9724-9970

BELANGRIJK: Om praktische redenen en om iedereen te laten genieten van deze avond, zal er die dag geen les zijn en vragen we om geen honden mee te brengen naar dit event.